Опис
Сервіс
Послуги
Фото
Мапа
Відгуки
Контакти

» » » Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

Рівень комфорту

  • Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Лікувальні процедури
  • с. Поляна, Закарпатська область
  • Відпочинок

Опис

Проживання організоване в чотирьох корпусах санаторію та приватних готелях.

Всі корпуси, головний питний бювет та водолікарня розташовані на відстані не більше 100 м один від іншого. Медична реєстратура та більшість діагностичних кабінетів розміщені в головному корпусі. Основна частина лікувальних процедур — у водолікарні. В двох найбільших спальних корпусах працюють локальні бювети мінеральної води. В окремому крилі головного корпусу знаходиться адміністративна частина, клуб та головний зал їдальні на 600 осіб.
Опалення: автономне водяне.
Водопостачання: холодна та гаряча постійно, власна котельня.
Номери:
Двомісний — 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник, поєднаний або роздільний санвузол з ванною або душовою кабінкою.
Одномiсний, дво- і трикімнатний номер покращеного планування — 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, меблева "стінка", м'яка частина, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник, набір столового посуду, праска, поєднаний або роздільний санвузол з ванною або душовою кабіною. В деяких номерах є телефон.


Харчування:
Діє система вибору і замовлення страв за два дні. Розроблено семиденне меню-замовлення.
Забезпечується дієтичне харчування за сімома дієтами.
Є можливість переходу на ресторанне харчування в окремому залі їдальні на 40 чоловік.
Крім цього, на території оздоровниці функціонують численні заклади харчування — кафе, бари.

Сервіс

Торгівельне та побутове обслуговування: продовольчо-промисловий магазин райспоживспілки, дрібні торгівельні точки, упорядкований базар, салон краси з перукарнею, манікюром та педикюром, числені точки харчування; можливість організації відзначення урочистих подій в ресторанi та кафе санаторiю, зон відпочинку "Уклин" та "У Тараса", на природі.
Послуги зв'язку: міжміський зв'язок з телефонними кабінами в кожному корпусі, торгівля газетами та журналами, книжковою продукцією, прокат телевізорів, кабельне телебачення. Стабільний прийом на мобільні телефони операторів МТС та Київстар.
Транспортні послуги: доставка вiдпочиваючих санаторним автобусом із вокзалу та на вокзал, платна автостоянка з охороною.

Послуги

Лікування:

Основним курортним фактором оздоровниці є середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова". За своїм складом та лікувальними властивостями вода родовища близька до мiнеральних вод боржомського типу. Але в ній в два рази вище концентрацiя розчинених мiнералiв, в пiвтори рази бiльше вуглекислоти, в бiологiчно активних кiлькостях мiстяться бор i фтор.

Враховуючи хiмiчний склад, науковi дослiдження та клiнiчнi спостереження практичних лiкарiв рекомендована для питного прийому при:
хронiчних езофагiтах, гастритах з пiдвищеною, збереженою та зменшеною кислотоутворюючою функцiєю шлунку, дуоденiтах (в тому числi ерозивних), виразковiй хворобi шлунку та дванадцятипалої кишки;
ентеритах, колiтах; панкреатитах; холециститах, ангiохолiтах, гепатитах, гепатозах;
синдромах — постхолецистектомiчному, постгастрорезекцiйному, "подразненої товстої кишки", "невиразкової диспепсiї";
дискiнезiях органiв травного каналу;
цукровому дiабетi, подагрi, алiментарному ожирiннi, гiперхолестеринемiї та деяких iнших гiперлiпiдемiях;
сечових дiатезах, хронiчних запальних захворюваннях сечовидiльної системи, в період підготовки та після роздроблення чи видалення сечових каменів;
симптомах депресiї, гiпохондрiї; абстинентному синдромi вiдвикання вiд тютюнопалiння;
дозованому лiкувальному голодуваннi для зменшення проявiв ацидозу, при інших станах, які супроводжуються симптомами гіперацидизму.
Медичнi показання для лiкування:
Рефлюкс-езофагiт рiзних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення.
Хронiчний гастрит iз секреторною недостатнiстю, а також iз збереженою та пiдвищеною секреторною функцiєю поза фазою загострення. Хронiчний гастродуоденiт з порушенням секреторної та моторно-евакуаторної функцiї шлунку.
Функцiональнi розлади шлунку з порушенням секрецiї або моторної активностi ("невиразкова диспепсiя").
Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в фазi ремiсiї або згасаючого загострення, без моторної недостатностi шлунку, без схильностi до кровотеч, пенетрацiї, пiдозри на можливiсть злоякiсного переродження.
Хвороби оперованого шлунку з приводу виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки з наявнiстю демпiнг-синдрому, гiпоглiкемiчного синдрому легкого й середнього ступеню, гастриту культi, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколiту, колiту, не ранiше нiж через два мiсяцi, при змiцнiлому пiсляоперацiйному рубцi та задовiльному загальному станi.
Хронiчнi ентероколiти й колiти рiзної етiологiї, легкого й середнього ступеню, окрiм стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактерiальних i паразитарних форм, поза фазою загострення. Дискинезiї з явищами кишкового стазу або дiареєю поза фазою загострення, "синдром подразненої товстої кишки".
Хронiчнi хвороби печiнки i жовчних шляхiв рiзної етiологiї: гепатити, холецистити, ангiохолiти в неактивнiй фазi, без схильностi до частих загострень, без явищ жовтяницi i при нормальнiй ШОЕ. Залишковi явища пiсля перенесеного гострого вірусного гепатиту в неактивнiй фазi або в фазi згасаючого загострення. Дискинезiя жовчного мiхура та жовчних шляхiв; спазми сфiнктера Оддi.
Жовчно-кам'яна хвороба, не ускладнена iнфекцiєю, частими загостреннями i така, що не вимагає хiрургiчого втручання.
Стан пiсля оперативного втручання на жовчних шляхах не ранiше нiж через 3-4 мiсяцi пiсля операцiї.
Панкреатит хронiчний, рецидивуючий (крiм туберкульозного) без схильностi до частих загострень.
Цукpовий дiабет легкого та сеpеднього ступеня компенсований.
Сечовi дiатези - оксалат та уpатуpiя.
Загальне оздоровлення, відпочинок.
Загальні медичні послуги: долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль, охоронний санаторно-курортний режим, лiкувальне дієтичне харчування, медикаментозне лiкування, невідкладна медична допомога.
Внутрішнє бальнеолікування середньомінералізованою вуглекислою гідрокарбонатною натрієвою водою з вмістом бору та фтору: питний прийом нативної, з пiдiгрiвом до 30 та 45ºС, в розведенні прісною кип'яченою, з добавленням сульфату магнію, за "ступінчатою" методикою; полоскання глотки та промивання носових ходів, промивання шлунку, орошення та підводне промивання кишечника, мікроклізми, трансдуоденальне та ортоградне промивання, вагінальні зрошення, гідромасаж ясен, інгаляції.
Зовнішнє бальнеолікування: мiнеральнi вуглекислi, хвойнi, перлистi ванни; циркулярний, висхiдний, струменевий душ; пiдводний душ-масаж.
Теплолікування: парафiно-озокеритовi процедури.
Фізіотерапевтичне лікування: гальванiзацiя і електрофорез медикаментiв (в т.ч. внутрiшньошлунковий), діадинамотерапія та діадинамофорез медикаментiв, ампліпульстерапія та ампліпульсфорез медикаментiв, iнтерференцтерапiя, електростимуляцiя, ультратонотерапiя поверхнева та порожнинна, д'арсонвалiзацiя поверхнева та порожнинна, франклiнiзацiя, магнiтотерапiя низькочастотна, iмпульсна та магнiтомасаж, iндуктотермiя, УВЧ-терапiя, СВЧ-терапiя поверхнева та порожнинна, КВЧ-терапiя, соллюкс, УФО загальне, мiсцеве та носоглотки, PILAR-терапія лампою "БІОПТРОН", ультразвукова терапiя поверхнева та порожнинна, високо- та низькочастотна, ультрафонофорез медикаментiв, iнфiта-терапiя, лазерна та магнітолазерна терапiя червона та інфрачервона: скенуюча, локальна, точкова та порожнинна; вакуум-терапія, електроанальгезiя, електросон, аероiонотерапiя, віброакустична терапія.
Кліматотерапія та лікувальна фізична культура: сонячнi та повiтрянi ванни, купання в басейнi, плавання на катамаранах та човнi, ігровi види спорту, теренкур, прогулянки по території (в т.ч. екскурсійні), ближнiй туризм, лiкувальна гiмнастика, велотренажери та механотерапiя, масаж, мануальна терапiя хребта та живота, "сухе" витягування хребта.
Додаткові лікувальні методики: аерозольтерапія кам'яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с.Солотвино), аромотерапiя, фонорелаксацiя, фотохроматотерапiя, психотерапiя, рефлексотерапiя, фiтотерапiя, гомеопатичне лiкування, косметологiчнi послуги, стоматологiчнi послуги, гірудотерапія тощо
Лабораторне обстеження: аналiз кровi клінічний, бiохiмiчний та імунологiчний; аналiз сечі клiнiчний та бiохiмiчний; аналiз калу клiнiчний (копроскопiя) та бiохiмiчний; дослiдження шлункової секрецiї та клiнiчний аналiз шлункового соку; дуоденальне зондування та аналiз жовчi клінічний і бiохiмiчний; клiнiчний аналiз соку простати та пiхвових видiлень.
Інструментальне обстеження: рентгеноскопiя та рентгенографiя, ультразвукова дiагностика, гастродуоденоскопiя, ректороманоскопiя, колоноскопiя, електрокардiографiя, реографія, спірографія.
Лікарські консультацiї з гастроентерології, дієтології, терапії, педіатрії, ендокринології, гiнекології, урології та нефрології, стоматології, лікувальної фізкультури, фізіотерапії, гомеопатії, дерматології.


Спорт, розваги:
Кабінет лікувальної фізкультури; відкриті майданчики зі штучним покриттям для гри у волейбол, великий та настiльний тенiс, бадмiнтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природнiм нагрiвом води, прокат спортивного інвентаря.
Зимове катання на лижах, санях та ковзанах, гірськолижний спорт.
Демонстрація кiнофiльмів, проведення танцювальних вечорів та вечорів вiдпочинку, бiблiотека, відеосалон.
Пішохідні прогулянки територiєю санаторiю, теренкурними маршрутами по лісу, в сусiднiй санаторiй "Поляна", автобуснi екскурсiї по Закарпаттю; індивідуальне та групове екскурсійне обслуговування за приватним замовленням.

Фото

Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»

Як добратись

Громадським транспортом
Залiзницею або автотранспортом до м. Свалява. Залiзничний вокзал та автостанцiя знаходиться поряд. Бiля залiзничного вокзалу на прибулих очікує санаторний автобус о 9:15, 13:45, 15:45 та 17:45.
Зі Сваляви до санаторію можна також доїхати автобусами на Перечин, с. Оленьово, Родникова Гута, Порошково по автотрасі Свалява — Перечин — Ужгород до зупинки "Санаторій "Сонячне Закарпаття".
Вiдстань до санаторiю від районного центру i залiзничної станцiї Свалява 11 км.
Найближчі аеропорти: м. Ужгород — 75 км, м. Львів — 198 км. Відстань від Києва — близько 850 км.

На карті

Санаторій «СОНЯЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ»
Закарпатська область,
Свалявський район,
с. Поляна,
вул. Курортна


телефон/факс - +38 03133 3-55-55,
3-54-41, 3-54-44.
050 317 8203

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть два слова, зазначених на зображенні: *

Готелі Затоки, Закарпатська область, апартаменти, апартаменти Львів, відпочинок, відпочинок Затока, відпочинок Карпати, відпочинок Одеса, відпочинок Україна, готелі, готелі Івано-Франківська область, готелі Івано-Франківськ, готелі Івано-Франківська, готелі Івано-Франківська область, готелі Закарпатська область, готелі Закарпаття, готелі Львів, готелі Львівська область, готелі Львівщини, готелі Одеси, готелі Одеська область, готелі України, зелений туризм, зелений туризм України, зелений туризм Івано-Франківськ, зелений туризм Закарпаття, зелений туризм Львівщини, зелений туризм Одеська область, зелений туризм України, зелений туризм волинь луцьк відпочинок, котеджі, котеджі Закарпаття, котеджі Львівщини, море одеса зелений туризм відпочинок в одесі готелі одеси, приватні садиби, приватні садиби Закарпатська область, приватні садиби Закарпаття, приватні садиби Львівщини, приватні садиби України, туризм Одеса

Показати всі теги