Еко-Курорт «Ізкі»

Еко-Курорт «Ізкі», с. Ізки, Закарпатська область

Еко-Курорт «Ізкі» в Міжгір’ї (Закарпаття) — це чисте повітря — еко-курорт розміщений в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району. Дана місцевість належить до зони найвищого рівня екології в Україні.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала Лікувальні процедури
Готель

Готель "Магнат", м. Мукачево, Закарпатська область

Готель Магнат - затишний і комфортний готельний комплекс, розташований на виїзді з Мукачева, неподалік від траси Київ-Чоп. Готельний комплекс Магнат - це сучасні комфортабельні номери, ресторан з європейською та закарпатською кухнею, уважний персонал, гарний вид на середньовічний замок Паланок.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка
Готель

Готель "Паланок", м. Мукачево, Закарпатська область

Готель Паланок розташований майже у самого схилу замкової гори, де знаходиться середньовічний Мукачівський замок Паланок. Зручне розташування, затишні номери, хороша кухня зі стравами закарпатської та угорської кухні, вид на замок Паланок - основні гідності готелю Паланок.
Комфорт: Кондиціонер Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Стар", м. Мукачево, Закарпатська область

Готель Стар Мукачево - 4-зірковий готель розташований в самому центрі міста, на головній площі. З вікон номерів відкривається прекрасний вид на пішохідну частину Мукачева та на будівлю ратуші - візитну картку історичного центру. Стар Мукачево, як і сто років тому, є центром культурного життя міста. Готель Стар мукачево - це затишні комфортабельні номери, конференц-сервіс, ресторан і відкрита тераса, вишколений уважний персонал.
Комфорт: Кондиціонер Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Вишневий Сад ", м. Мукачево, Закарпатська область

Вишневий Сад Мукачево - затишний і вишуканий готельно-ресторанний комплекс. Він приваблює відвідувачів високим рівнем обслуговування і оригінальним зовнішнім і внутрішнім оформленням. Гордістю комплексу є ексклюзивна літня тераса, виконана в мисливському стилі. Досконалий сервіс, затишок, професійне обслуговування подарують вам незабутні приємне враження і спогади про відпочинок в Закарпатті.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
База відпочинку «ВОДОГРАЙ»

База відпочинку «ВОДОГРАЙ», м. Мукачево, Закарпатська область

У селищі Чинадійово, 9 км від районного центру м. Мукачеве, в урочищі річок Синявка і Бистрянка, біля водоспаду "Скакало". Зручний асфальтований під'їзд. 6 корпусів на 280 місць, велика зелена впорядкована територія зі спортивними та дитячими майданчиками, лазня, відкритий басейн, їдальня, ресторан на 120 місць з бенкетним залом (160 місць), альтанки і мангали на території.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
Готель «ДЕЛЬФІН»

Готель «ДЕЛЬФІН», м. Мукачево, Закарпатська область

У центрі міста Мукачеве, на березі річки Латориця. Невеликий готель на 4 номери.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка
Готель «ІНТУРИСТ»

Готель «ІНТУРИСТ», м. Мукачево, Закарпатська область

Неподалік від центру міста Мукачеве, у парковій зоні. П'ятиповерховий готель на 120-140 місць, ресторан на 180-200 місць.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Конференц-зала
Готель «АПОЛЛОН»

Готель «АПОЛЛОН», м. Мукачево, Закарпатська область

Неподалік від центру міста Мукачевого. Трипроверховий готель на 32 номери. У будівлі готелю знаходиться офтальмологічний центр "VISUS".
Комфорт: Кондиціонер Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала Лікувальні процедури
Готель «АЛЬФА»

Готель «АЛЬФА», м. Мукачево, Закарпатська область

Неподалік від центру міста Мукачевого. Триповерховий готель на 30 номерів.
Комфорт: Кондиціонер Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Конференц-зала
Назад Вперед

Закарпатська область, апартаменти, апартаменти Львів, відпочинок, відпочинок Карпати, відпочинок Одеса, відпочинок Україна, готелі, готелі Івано-Франківська область, готелі Івано-Франківськ, готелі Івано-Франківська, готелі Івано-Франківська область, готелі Львів, готелі Львівська область, готелі Львівщини, готелі Одеси, готелі Одеська область, готелі України, готелі Хмельницького, зелений туризм, зелений туризм України, зелений туризм Івано-Франківськ, зелений туризм Закарпаття, зелений туризм Львів, зелений туризм Львівщини, зелений туризм України, зелений туризм Хмельницький, зелений туризм волинь луцьк відпочинок, зелений туризм готелі садиби хмельницький, котеджі, котеджі Закарпаття, котеджі Львівщини, море відпочинок в одесі затока помірні ціни, море одеса зелений туризм відпочинок в одесі готелі одеси, приватні садиби, приватні садиби Закарпаття, приватні садиби Львівщини, приватні садиби України, приватні садиби Хмельницького, туризм Одеса

Показати всі теги