Садиба «КРУТИЙ БЕРЕГ»

Садиба «КРУТИЙ БЕРЕГ», с. Лисичники, Тернопільська область

У селі Лисичники, на березі річки Серет, 1,5 км від центру села, 6 км від траси Зборів — Козова. Під'їзд — грунтова дорога.
Комфорт: Кухня Wi Fi Телебачення Парковка
Готель

Готель "Reikartz Почаїв", м. Почаїв, Тернопільська область

Новий готель вдало розташований поруч з центральним входом у головну православну святиню Західної України - Свято-Успенську Почаївську Лавру і буде зручний як для паломників, так і для туристичних груп, часто відвідують Почаїв, а також Кременець, навколишні замки і визначні пам'ятки.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Затишок", м. Борщів, Тернопільська область

На лівому березi Нiчлави у мiстi Борщiв розташований наш Готельно-туристичний комплекс «Затишок», усi споруди якого надзвичайно гармонiйно вписуються в навколишнi краєвиди, не є чимось окремим, а нiби органIчною частиною природнього середовища.
Комфорт: Wi Fi Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
База відпочинку

База відпочинку "Над Стрипою", с. Скоморохи, Тернопільська область

База відпочинку "Над Стрипою" заснована в 2001 році. Розташована в екологічно чистій зоні на березі річки Стрипа, неподалеку від села Скоморохи, за 25 км від міста Бучач Тернопільської області.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Гостинний Двір", м. Борщів, Тернопільська область

Готельно-торговий комплекс “Гостинний Двір" щиро запрошує гостей відпочити у мальовничому куточку Тернопільської області — на Борщівщині, поєднати справи бізнесу з приємним та захоплюючим відпочинком у Борщівському районі.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка
Готель

Готель "Акант", с. Великі Гаї, Тернопільська область

Готель є невеликим, але дуже зручним та затишним. На території є бар із смачною домашньою кухнею, фінська сауна, більярд та паркінг для автомобілів, що цілодобово охороняється.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
Готель

Готель "Злагода", м. Смиківці, Тернопільська область

У тихому, екологічно чистому куточку розташований готельний комплекс «Злагода», який був збудований у 2008р.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Лікувальні процедури
Приватна садиба

Приватна садиба "Гостьовий дім", с. Чернихів, Тернопільська область

Проживання в мисливському будиночку з різними програмами відпочинку, веломандрівки, піші походи, сплави на катамаранах по річці Дністер, подорожі позашляховиками 4х4, екскурсійні.
Комфорт: Кухня Парковка
Приватна садиба

Приватна садиба "Садиба Лісова", с. Великі Гаї, Тернопільська область

Запрошуємо на відпочинок у приватну "Садибу Лісову" з затишною домашньою атмосферою. Ви будете приємно здивовані вишуканим інтер’єром садиби.
Комфорт: Wi Fi Парковка Конференц-зала Лікувальні процедури
Готель

Готель "Алігатор", м. Тернопіль, Тернопільська область

Сучасний готельно-розважальний комплекс "Алігатор" знаходиться у віддаленому від центру Тернополя районі.
Комфорт: Wi Fi Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
Назад Вперед

Готелі Затоки, Закарпатська область, апартаменти, апартаменти Львів, відпочинок, відпочинок Затока, відпочинок Карпати, відпочинок Одеса, відпочинок Україна, готелі, готелі Івано-Франківська область, готелі Івано-Франківськ, готелі Івано-Франківська, готелі Івано-Франківська область, готелі Закарпатська область, готелі Закарпаття, готелі Львів, готелі Львівська область, готелі Львівщини, готелі Одеси, готелі Одеська область, готелі України, зелений туризм, зелений туризм України, зелений туризм Івано-Франківськ, зелений туризм Закарпаття, зелений туризм Львівщини, зелений туризм Одеська область, зелений туризм України, зелений туризм волинь луцьк відпочинок, котеджі, котеджі Закарпаття, котеджі Львівщини, море одеса зелений туризм відпочинок в одесі готелі одеси, приватні садиби, приватні садиби Закарпатська область, приватні садиби Закарпаття, приватні садиби Львівщини, приватні садиби України, туризм Одеса

Показати всі теги