Садиба «КРУТИЙ БЕРЕГ»

Садиба «КРУТИЙ БЕРЕГ», с. Лисичники, Тернопільська область

У селі Лисичники, на березі річки Серет, 1,5 км від центру села, 6 км від траси Зборів — Козова. Під'їзд — грунтова дорога.
Комфорт: Кухня Wi Fi Телебачення Парковка
Готель

Готель "Reikartz Почаїв", м. Почаїв, Тернопільська область

Новий готель вдало розташований поруч з центральним входом у головну православну святиню Західної України - Свято-Успенську Почаївську Лавру і буде зручний як для паломників, так і для туристичних груп, часто відвідують Почаїв, а також Кременець, навколишні замки і визначні пам'ятки.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Затишок", м. Борщів, Тернопільська область

На лівому березi Нiчлави у мiстi Борщiв розташований наш Готельно-туристичний комплекс «Затишок», усi споруди якого надзвичайно гармонiйно вписуються в навколишнi краєвиди, не є чимось окремим, а нiби органIчною частиною природнього середовища.
Комфорт: Wi Fi Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
База відпочинку

База відпочинку "Над Стрипою", с. Скоморохи, Тернопільська область

База відпочинку "Над Стрипою" заснована в 2001 році. Розташована в екологічно чистій зоні на березі річки Стрипа, неподалеку від села Скоморохи, за 25 км від міста Бучач Тернопільської області.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Конференц-зала
Готель

Готель "Гостинний Двір", м. Борщів, Тернопільська область

Готельно-торговий комплекс “Гостинний Двір" щиро запрошує гостей відпочити у мальовничому куточку Тернопільської області — на Борщівщині, поєднати справи бізнесу з приємним та захоплюючим відпочинком у Борщівському районі.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Парковка
Готель

Готель "Акант", с. Великі Гаї, Тернопільська область

Готель є невеликим, але дуже зручним та затишним. На території є бар із смачною домашньою кухнею, фінська сауна, більярд та паркінг для автомобілів, що цілодобово охороняється.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
Готель

Готель "Злагода", м. Смиківці, Тернопільська область

У тихому, екологічно чистому куточку розташований готельний комплекс «Злагода», який був збудований у 2008р.
Комфорт: Wi Fi Телебачення Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка Лікувальні процедури
Приватна садиба

Приватна садиба "Гостьовий дім", с. Чернихів, Тернопільська область

Проживання в мисливському будиночку з різними програмами відпочинку, веломандрівки, піші походи, сплави на катамаранах по річці Дністер, подорожі позашляховиками 4х4, екскурсійні.
Комфорт: Кухня Парковка
Приватна садиба

Приватна садиба "Садиба Лісова", с. Великі Гаї, Тернопільська область

Запрошуємо на відпочинок у приватну "Садибу Лісову" з затишною домашньою атмосферою. Ви будете приємно здивовані вишуканим інтер’єром садиби.
Комфорт: Wi Fi Парковка Конференц-зала Лікувальні процедури
Готель

Готель "Алігатор", м. Тернопіль, Тернопільська область

Сучасний готельно-розважальний комплекс "Алігатор" знаходиться у віддаленому від центру Тернополя районі.
Комфорт: Wi Fi Ресторан / Бар Баня / Сауна / SPA Парковка
Назад Вперед

Готелі Затоки, Закарпатська область, апартаменти, апартаменти Львів, відпочинок, відпочинок Затока, відпочинок Карпати, відпочинок Одеса, відпочинок Україна, готелі, готелі Івано-Франківська область, готелі Івано-Франківськ, готелі Івано-Франківська, готелі Івано-Франківська область, готелі Закарпаття, готелі Львів, готелі Львівська область, готелі Львівщини, готелі Одеси, готелі Одеська область, готелі України, зелений туризм, зелений туризм України, зелений туризм Івано-Франківськ, зелений туризм Закарпаття, зелений туризм Львів, зелений туризм Львівщини, зелений туризм Одеська область, зелений туризм України, зелений туризм Хмельницький, зелений туризм волинь луцьк відпочинок, котеджі, котеджі Закарпаття, котеджі Львівщини, море одеса зелений туризм відпочинок в одесі готелі одеси, приватні садиби, приватні садиби Закарпаття, приватні садиби Львівщини, приватні садиби України, туризм Одеса

Показати всі теги